MAGAS-TECHNOVÁCIÓK

ELASTYCZNOŚĆ | WYDAJNOŚĆ DOSTAWY | JAKOŚĆ | PROJEKT


KNOW-HOW

Wymagania naszych klientów są bardzo indywidualne i stale ewoluują. Musimy znać i rozumieć te wymagania, abyśmy mogli już dziś pracować nad innowacjami jutra. Nasz zespół programistów nieustannie pracuje nad optymalizacją wydajności naszych produktów. Opracowujemy i testujemy nowe materiały cholewki, nowe materiały podeszwy i ich obróbkę, zarówno w Brazylii, jak iw Dortmundzie. Rozumiemy branżę obuwniczą, ale zawsze wprowadzamy do produkcji nowe technologie, takie jak druk 3. Chcemy codziennie rozszerzać naszą pozycję lidera w zakresie innowacji.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔


MATERIAŁY

Dla nas jakość to nie tylko użycie tylko najlepszych materiałów, ale także doskonałe wykonanie. Jesteśmy producentami obuwia i sami wytwarzamy nasze produkty, począwszy od skóry bydlęcej, a skończywszy na gotowym obuwiu, znamy pochodzenie i doskonałą jakość naszych surowców i łączymy je z kunsztem rzemieślniczym oraz wsparciem najnowszych technologii. Rezultatem jest produkt, który każdego dnia będzie Cię inspirował na nowo.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔

 


sole technologia

Podstawą każdego systemu podeszwy ATLAS® jest nasz unikalny wielofunkcyjny poliuretan, w skrócie MPU®. Dwuwarstwowa konstrukcja podeszwy zewnętrznej i środkowej podkreśla szczególne właściwości materiału. Podczas gdy podeszwa zewnętrzna powinna być szczególnie odporna na ścieranie i poślizg, podeszwa środkowa musi być wyjątkowo absorbująca energię i jednocześnie stabilizująca. W naszym zakładzie produkcyjnym w Dortmundzie produkujemy przy użyciu najnowocześniejszej technologii rozwoju i produkcji, w której surowce do naszych podeszew są precyzyjnie dostosowane do obszaru zastosowania każdego użytkownika w ultranowoczesnych systemach.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔