[Translate to Polnisch:]

ATLAS® NA TARGACH A+A 2023

Innowacje produktowe na ponad 1200 metrach kwadratowych przestrzeni, dedykowana Scena Ekspertów, która zapewniła występ gościom premium, takim jak Joey Kelly, Marie Hofmann czy Luis Teichmann, dużo miejsca na zrównoważony rozwój oraz liczne Kąciki Technologii FIT: to był ATLAS® na targach A+A.

 

W dniach 24-27 października 2023 r. uczestniczyliśmy w największych na świecie targach bezpiecznej i zdrowej pracy w Düsseldorfie. W tym tym roku jak zwykle skupiliśmy się na wymianie osobistej, z naszymi klientami. Jednak wrażenia związane z marką ATLAS® wykraczały daleko poza zwykłe prezentacje produktów na targach. Nasi Goście wyrazili olbrzymie zainteresowanie urządzeniem flowmould, dzięki któremu w mniej niż cztery minuty mogli dopasować swoje własne półortopedyczne wkładki FIT INSOLE - czyli jedną z naszych głównych innowacji produktowych roku, dla której pogodzili się nawet z dłuższym czasem oczekiwania na pomiar. Nowa seria XT zachwyciła materiałem cholewki Gore-Tex EXTRAGUARD, który wytrzymuje najtrudniejsze warunki pracy - nawet w mokrych warunkach. W serii FLASH fani ATLAS® mogli po raz pierwszy podziwiać popularne zapięcie BOA Li2 przymocowane z boku. A seria RUNNER, teraz dostępna w standardzie S3, po raz kolejny zafascynowała swoim wyglądem przypominającym sneakersy, która praktycznie nie przypomina mocnego obuwia ochronnego.

Wystawom naszych produktów towarzyszył ekscytujący program sceniczny na naszej własnej Scenie Ekspertów ATLAS®. Gwiazdy branży, takie jak influencerka rolnicza Marie Hofmann, poszukiwacz przygód Joey Kelly czy ratownik medyczny, influencer i autor książek Luis Teichmann występowali i opowiadali o tym, jak ATLAS® zmienił i wzbogacił ich codzienne życie.

[Translate to Polnisch:]
[Translate to Polnisch:]
[Translate to Polnisch:]
[Translate to Polnisch:]
[Translate to Polnisch:]
[Translate to Polnisch:]
[Translate to Polnisch:]