XT EXTRAGUARD®


 

Nowa Seria ATLAS® XT Z INNOWacyjną Technologią materiału wierzchniego EXTRAGUARD®

 

Po raz pierwszy udało się połączyć ekstremalną wytrzymałość i niezmienną lekkość obuwia: buty ochronne GORE-TEX® z technologią materiału wierzchniego EXTRAGUARD® wyznaczają nowe standardy dla wytrzymałych, a jednocześnie lekkich butów ochronnych.

Please note: Once you watch the video, data will be transmitted to Youtube/Google. For more information, see Google Privacy.

 

ZALETY EXTRAGUARD®

But, który jest zawsze lekki – nawet na deszczu

Wkładka XT RECYCLING INSOLE

 

Wkładka wymienna składa się w  86 % z recyklingowanej piankiEcofoam. Wynikiem jest najwyższy komfort dla Twoich stóp i zrównoważony rozwój naszej planety. Podeszwa jest szczególnie przewiewna, szybkoschnąca i gwarantuje optymalną amortyzację kroków.

 

SYSTEM PODESZWY XR

 

20 % podeszwy w modelach XT składa się z domieszkowanych substancji stałych. W ten sposób przy produkcji podeszwy jednego buta możemy zaoszczędzić jedną piątą materiałów pierwotnych i dzięki temu zredukować zużycie surowców.

 

EKSTREMALNIE WYTRZYMAŁE

 

Technologia materiału wierzchniego EXTRAGUARD® została opracowana z myślą o najtrudniejszych warunkach pracy i zapewnia trwałą ochronę nawet po wielu miesiącach noszenia lub przy długotrwałym obciążeniu w mokrym otoczeniu.

 

Lekki

 

Wytrzymały i odporny na ścieranie materiał wierzchni w suchym stanie jest o 40% lżejszy niż skóra..

 

ZaWSZE NISKA ABSORPCJA WODY

 

Materiał wierzchni nawet po dłuższym noszeniu lub utracie hydrofobowej impregnacji praktycznie nie wchłania wilgoci z zewnątrz.

 

SZYBKoschnący

 

Materiał wierzchni umożliwia znacznie szybsze schnięcie w porównaniu z obuwiem ochronnym wykonanym z konwencjonalnych materiałów.

 

MINIMALNA UTRATA CIEPŁA W WILGOTNYM OTOCZENIU

 

Wilgoć z zewnątrz może przeniknąć tylko do innowacyjnej wewnętrznej warstwy konstrukcyjnej. Wynikiem jest zmniejszona potencjalna utrata ciepła oraz suche stopy, zapewniające najlepszy komfort użytkownika.

 

ŁATWe CZYSZCZENIE, BEZ kONIECZNOści IMPREGNACJI

 

Materiał wierzchni EXTRAGUARD® jest łatwy do czyszczenia i nie wymaga, w przeciwieństwie do innych konwencjonalnych materiałów wierzchnich, specjalnych środków pielęgnacyjnych.

 

 

LEKKIE OBUWIE DO CIĘŻKICH PRAC

NOWY MATERIAŁ HIGH-TECH