PARTNERSTWO PREMIUM Z BVB

Już od 2016 roku ATLAS® jest oficjalnym partnerem BVB. Od samego początku tych relacji było oczywiste, że atrakcyjność i zasięg popularności Borussi Dortmund są idealnym katalizatorem do wzmocnienia świadomości marki na arenie krajowej i międzynarodowej. Oprócz długich tradycji i ścisłych związków z miastem, pasja obydwu partnerów skupiona jest na osiąganiu najwyższej jakości.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔


BUNDESLIGA

ATLAS® gra w pierwszej lidze. Dzięki kooperacji łącznie z sześcioma klubami Bundesligi, ATLAS® może dalej wzmacniać świadomość swojej marki w kraju i za granicą. W każdy weekend niemiecka Bundesliga przyciąga miliony widzów, przez co osiąga wyjątkowy zasięg i oferuje firmie ATLAS® idealną przestrzeń reklamową.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔


Atlas w transmisji na żywo na Pucharze Świata w skokach narciarskich w Willigen

ATLAS® jeszcze bardziej wzmacnia swoje zaangażowanie w sportach zimowych i wsparł FIS Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen w dniach 28 styczeń -30.stycznia 2022. Prezntacja marki w Pucharze Świata dotyczyła miedzy innymi bannerow ledowych, prezentacji na numerach startowych jak rownież innych aktywności promocyjnych.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔


ATLAS® MIĘDZYNARODOWY

FEYENOORD ROTTERDAM  

ATLAS® jest oficjalnym partnerem Feyenoord Rotterdam. Feyenoord jest od lat jednym z największych klubów piłkarskich w holenderskiej piłce nożnej i wielokrotnym zwycięzcą holenderskiej ligii Eredivisie.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔


PUCHAR POLSKI 

ATLAS® jest partnerem polskiego turnieju piłkarskiego Puchar Polski.  Partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Nożnej daje firmie ATLAS® znakomitą platformę dla zaprezentowania swojego portfolio produktów i emocjonalnego pozyskania starych i nowych klientów oraz dalszego propagowania marki ATLAS® także w skali międzynarodowej.

WIĘCEJ INFORMACJI ➔