LIPIEC 2020


FINAŁ EKSTRA KLASY

 

Również w tym sezonie 2019/2020, ATLAS® zaprezentował się jako partner premium w rozgrywkach Pucharu Polski. W finałowym meczu rozgrywek Cracovia zdołała pokonać w dogrywce 3:2 Lechię Gdańsk. W Arenie Lublin najlepszy zawodnik turnieju otrzymał złoty but, którego sponsorem był ATLAS®.

Puchar Polski od dziesięcioleci jest synonimem fair-playu i profesjonalnej piłki nożnej na najwyższym poziomie.

Podobnie, jak Puchar Polski w piłce nożnej, ATLAS® jest synonimem najwyższego i stałego zaangażowania od 1910 roku.

Dla naszych międzynarodowych klientów każdego dnia musimy produkować najlepsze obuwie ochronne, aby mogli również w swoim środowisku pracy osiągać jak najlepsze wyniki!

Bardzo się cieszymy, że w tym roku możemy być częścią tej imprezy“ – mówi Mariusz Stodolnik, ATLAS® Obuwie Ochronne.

 


Maj 2019


TYTUŁ IDZIE DO GDAŃSKA

 

W dniu polskiego święta narodowego Lechia Gdańsk wygrała 1:0 z Jagiellonią Białystok. W wykupionym do ostatniego miejsca Stadionie Narodowym w Warszawie Artur Sobiech w ostatniej minucie regularnego czasu gry strzelił zwycięską bramkę.

Po zakończeniu meczu napastnik zdobywcy pucharu został nagrodzony jako najlepszy gracz finałowego meczu. Wyróżnienie wręczyli przedstawiciele PZPN oraz Hendrik Schabsky, CEO ATLAS®.

Także w sezonie 2018/2019 firma ATLAS® Obuwie Ochronne towarzyszyła turniejowi pucharowemu jako partner premium. "Dzięki bardzo dużemu zasięgowi z kilkoma milionami kontaktów reklamowych oraz transmisjom telewizyjnym na cały świat w każdym sezonie, Puchar Polski jest atrakcyjnym partnerem, z którym chcielibyśmy nadal rozbudowywać rozpoznawalność naszej marki w skali międzynarodowej." – mówi Hendrik Schabsky.


kwiecień 2018


ATLAS® jest oficjalnym partnerem

Pucharu Polski w piłce nożnej

 

Od 1 kwietnia 2018 ATLAS® jest oficjalnym partnerem polskiego turnieju piłkarskiego „Puchar Polski“.


„Partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Nożnej daje nam znakomitą platformę dla zaprezentowania naszego portfolio produktów i emocjonalnego pozyskania starych i nowych klientów oraz dalszego propagowania marki ATLAS® także w skali międzynarodowej.“ – mówi Hendrik Schabsky, partner zarządzający z firmy ATLAS®. Oprócz licznych akcji komunikacyjnych i reklamowych, ATLAS® wraz z przedstawicielami PZPN wręczy nagrodę dla najlepszego zawodnika w finale o Puchar Polski.

 „Popularność rozgrywek Pucharu Polski rośnie z roku na rok. Cieszymy się, że znaleźliśmy silnego partnera w firmie ATLAS® i cieszymy się z dalszej współpracy.” – mówi Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Pakiet usług w ramach partnerstwa obejmuje szeroki wachlarz indywidualnych możliwości komunikacji podczas wszystkich meczów Pucharu Polski, które służą do promowania świadomości marki ATLAS®.

WIDEO

Please note: Once you watch the video, data will be transmitted to Youtube/Google. For more information, see Google Privacy.