ATLAS JEST NAJLEPSZYM INNOWATOREM 2023

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą TOP 100 Award, która co roku zrzeszawyłania najbardziej innowacyjne niemieckie firmy średniej wielkości ze wszystkich sektorów i branż.

Hendrik Schabsky, CEO firmy ATLAS i szewcwytwórca obuwia w piątym pokoleniu:

"Wykazanie się siłą innowacyjną w fazie zakładania firmy to jedno. Ale utrzymaćnie jąjej przez ponad sto lat i zawsze wyznaczanieć noweych standardyów dla najnowocześniejszej, najbardziej innowacyjnej i zrównoważonej technologii obuwia ochronnego - to mawiele dla nas największe znaczyenie". TOP 100 to jedyna niezależna nagroda za zarządzanie innowacjami w Niemczech. Na jej podstawie można ocenićDzięki niej widoczna jest przyszłaą rentowność firm. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, który dzień po dniu stawia sobie za zadanie projektowanie obuwia ochronnego na potrzeby jutra i tym samym dba o to, aby firma ATLAS również na przez następne sto lat miała obiecującą przyszłość. Dlatego chcemy zadedykować tę wygraną nagrodę wszystkim naszym pracownikom na całym świecie."

Nagroda Top 100 przyznawana jest wręczana co roku firmom, które wyróżniają się w takich obszarach jak innowacyjność, potencjał wzrostu i wyniki sprzedaży. Najlepsi innowatorzy są określani wyłaniani na podstawie poprzez niezależnyej, naukowej yanalizy porównawnczej tzw. benchmarkingu - w swoim trzydziestym w roku w 2023 roku już po raz trzydziesty.

"Dostanie się do TOP 100 nie jest łatwe" - mówi Hendrik Schabsky. "Dlatego tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią sieci tego wydarzenia w jubileuszowej edycji ym roku nagrody".