ATLAS® WSPIERA MIASTO-RING

Pod koniec kazdego roku mamy tradycję: firmy piszą i otrzymują wiele listów i kartek na Boże Narodzenie. Kiedyś na papierze, teraz coraz częściej w formie elektronicznej, ale zawsze z podziękowaniem za współpracę, połączonym z najlepszymi życzeniami na nadchodzący rok.

Prawdziwe słowa, które płyną z serca, ale w tym szczególnym roku 2020, wiele się zmieniło. W kończącym się roku niewidzialny wirus uświadomił nam wszystkim, jak ważna i niezmiernie cenna jest silna wspólnota, jak ważna jest spójność, współpraca i lojalność, a także zrozumienie dla (trudnej) sytuacji drugiego człowieka.

W tym roku bardziej niż kiedykolwiek ATLAS® chciałby podziękować swoim ponad 240 pracownikom w zakładzie w Dortmundzie-Wickede. Zgodnie z mottem "wspieraj lokalną firmę" ATLAS® podaruje swoim pracownikom na Boże Narodzenie voucher City-Ring Unna. Ten rok nie był łatwy nie tylko dla firm z branży, ale przede wszystkim dla małych, lokalnych sieci handlowych, a nawet gastronomów.

"Nie tylko dla firm z branży ten rok nie był łatwy, ale przede wszystkim dla małych, lokalnych sprzedawców detalicznych i gastronomów" - mówi Hendrik Schabsky, prezes zarządu firmy Atlas, któremu we wtorek (8.12.) Thomas Weber, prezes zarządu spółki City-Werbering Unna e.V., wręczył około 240 bonów.