Tak zaprezentował się ATLAS® na targach SAWO 2024.

Please note: Once you watch the video, data will be transmitted to Youtube/Google. For more information, see Google Privacy.

SAWO, najważniejsze polskie targi bezpieczeństwa pracy, sprzętu przeciwpożarowego i ratowniczego, odbyły się ponownie w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku. ATLAS® był obecny poraź kolejny z ponad 100m² powierzchni stoiska.

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klientom, partnerom oraz bardzo licznie przybyłym interesantom, którzy odwiedzili nasz świat ATLAS®  i odkryli nasze nowe produkty na 100m2 powierzchni" - podkreśla Mariusz Stodolnik, Kierownik Sprzedaży w Polsce.

"Od potrójnie ekologicznego obuwia ochronnego z materiałów recyklingowych i nowej serii XT po skorzytanie z naszej stacji flowmould do dopasowania osobistej wkładki FIT INSOLE - zainteresowanie było po prostu ogromne. Bardzo cieszymy się z wielu nowych kontaktów, które udało nam się nawiązać".

Bardzo dziękuję i do zobaczenia następnym razem!"

Z okazji 10-lecia ATLAS® Polska, targom towarzyszyła specjalna promocja: Fani mieli szansę wygrać spotkanie z mistrzem świata w piłce nożnej i partnerem ATLAS® Lukasem Podolskim.