ATLAS® INNOVATION DAYS


Zdrowie i wydajność w pracy – wspieramy to z każdym krokiem. Chcemy, aby również Twoi pracownicy byli zawsze o krok do przodu.

Ułatw codzienną pracę swojego zespołu i wykorzystaj zalety nowego podejścia do osobistego doradztwa klienta.

Oferujemy indywidualne i bezpłatne seminaria dla Ciebie i Twojej firmy. Z naszego bogatego programu seminariów możesz wybrać tematy, które Cię najbardziej interesują i skorzystać z wartości dodanych oferowanych przez naszych doświadczonych prelegentów. Po ukończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat oraz pakiet innowacji ATLAS® zawierający wszystkie ważne narzędzia sprzedażowe.

 

Już teraz zarejestruj swój zespół – cieszymy się z Twojego zgłoszenia!

 

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH COMPACT

Idealne dla osób rozpoczynających pracę lub zmieniających zawód

 

Seminarium skrojone na miarę potrzeb początkujących lub zmieniających zawód. Uczestnicy kursu intensywnie i w praktyczny sposób zapoznają się z tematyką normalizacji oraz technologii materiałowej i produkcji. Dodatkowo trenowane są rozmowy doradcze, a uczestnicy są optymalnie przygotowywani do obsługi klienta. Ponadto uczestnicy zapoznają się dokładnie z produkcją obuwia.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ➔


PROFI COMPACT

Dla doświadczonych doradców handlowych

 

W ramach tego seminarium doświadczeni sprzedawcy otrzymują nowe wskazówki dotyczące osobistego doradztwa i szczegółowe informacje na temat know-how firmy ATLAS® i najnowszych rozwiązań. Ponadto uczestnicy są intensywnie szkoleni w tematyce ochrony zdrowia i profilaktyki oraz zapoznają się dokładnie z produkcją obuwia.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ➔


PROFI INTENSE

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

 

Dwa intensywne dni wypełnione innowacyjnymi metodami szkoleniowymi o bardzo dużej wartości dodanej dla doświadczonych doradców handlowych. Rozszerz swoją wiedzę w zakresie optymalnego doradztwa klienta oraz zagłęb się w świat ATLAS® i odkryj rozwiązania dla poszczególnych branż przemysłowych. Przedstawimy Ci nowe koncepcje marketingowe i razem opracujemy nowe metody pozyskiwania nowych klientów. Ponadto poświęcimy dużo uwagi tematyce ochrony zdrowia i profilaktyki.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ➔