MADE IN DORTMUND

MADE IN DORTMUND

"Obie tradycyjne firmy z Dortmundu od lat reprezentują najwyższe i ciągłe zaangażowanie w wydajność", mówi Hans-Joachim Watzke.

MADE IN DORTMUND
STARKE PARTNERSCHAFT

STARKE PARTNERSCHAFT

"W ostatnich latach rozwinęliśmy silne i ważne partnerstwo z Borussia Dortmund, osiągnęliśmy zasięg i wdrożyliśmy wiele kampanii", mówi Hendrik Schabsky, CEO ATLAS®.

STARKE PARTNERSCHAFT
MALOCHER 09

MALOCHER 09

Od profesjonalistów dla profesjonalistów - dzięki nowym butom ochronnym BVB - Malocher 09 | S1P od ATLAS®, wszyscy fani czerni i żółci są doskonale wyposażeni.

MALOCHER 09

ATLAS® I BORUSSIA DORTMUND


Maj 2020


PRZEDŁUŻENIE PARTNERSTWA

 

Punktualnie na rozpoczęcie sezonu Bundesligi 2019/20220 firma z wyprzedzeniem przedłuża swoje zaangażowanie w Borussii Dortmund. Dzięki przedłużeniu umowy do 2022 r. producent obuwia ochronnego z Dortmundu pozostanie partnerem premium drużyny czarno-żółtych.

Już od 2016 roku ATLAS® jest oficjalnym partnerem BVB. Od samego początku tych relacji było oczywiste, że atrakcyjność i zasięg popularności Borussi Dortmund są idealnym katalizatorem do wzmocnienia świadomości marki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Podczas rozmów BVB i ATLAS® opracowały kompleksową i innowacyjną „4-filarową koncepcję”, która obejmuje kompleksową aktywizację w obszarach narodowości, międzynarodowości, cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju. W ten sposób partnerstwo będzie się mogło dalej rozwijać w nadchodzących latach.

Carsten Cramer, menedżer Borussi Dortmund, mówi: „Dziękujemy firmie ATLAS® za zaufanie, jakim nas obdarzyła – zwłaszcza w tych trudnych czasach. Doceniamy to i cieszymy się z dalszej współpracy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyśmy mogli kontynuować tę historię sukcesu.”

Hendrik Schabsky, CEO ATLAS®, dodaje: „Dalsze lata z BVB. To bardzo wyraźny sygnał dla naszych klientów na całym świecie: stale poszerzamy stopień świadomości naszej marki. W ostatnich latach rozwinęliśmy silne i ważne partnerstwo z Borussią Dortmund, osiągnęliśmy duży zasięg i zrealizowaliśmy wiele kampanii. Dlatego jesteśmy przekonani, że BVB nadal będzie właściwym partnerem dla firmy ATLAS® i cieszymy się na dalszą współpracę.

W nowych wspólnych celach chodzi o jeszcze lepsze uplasowanie się na rynkach i dalsze wzmacnianie naszej marki na arenie międzynarodowej ”.


ATLAS® LIVE W SIGNAL IDUNA PARK


Maj 2017


ATLAS® I BVB BĘDĄ KONTYNUOWAĆ WSPÓŁPRACĘ

 

Ośmiokrotny mistrz Niemiec, Borussia Dortmund i ATLAS®, wiodący europejski producent obuwia ochronnego, przedłużą na kolejne dwa lata do 2019 roku swoją współpracę datowaną od 2016 roku . Poinformowali o tym Hendrik Schabsky, dyrektor zarządzający ATLAS® i Hans-Joachim Watzke, prezes klubu piłkarskiego Borussia Dortmund.

„Bardzo się cieszymy z kontynuacji współpracy z firmą ATLAS®. Obie tradycyjne firmy dortmundzkie od lat są symbolem stałego i najwyższego zaangażowania“ – mówi Hans-Joachim Watzke. „Nasza obecność w Bundeslidze pokazała nam, że idziemy we właściwym kierunku. Dlatego chcielibyśmy dalej rozszerzać współpracę z BVB.”– mówi Hendrik Schabsky, dyrektor zarządzający ATLAS®, o partnerstwie obu organizacji.  „BVB to jeden z tradycyjnych i odnoszących największe sukcesy klubów piłkarskich w Niemczech, którego wartości, takie jak autentyczność, mocne relacje z kibicami i wysokie ambicje, dotyczą w równej mierze firmy ATLAS®.“

Jako partner BVB, ATLAS®, specjalista w dziedzinie obuwia ochronnego z Dortmundu, kieruje swoją ofertę do nowych grup odbiorców i może dalej rozszerzać świadomość swojej marki. „Dzięki niezwykle dużemu zasięgowi z prawie 54,9 miliardami kontaktów reklamowych i ogólnoświatowej transmisji telewizyjnej przez ponad 3217 godziny w sezonie, Borussia Dortmund jest atrakcyjnym partnerem, z którym chcielibyśmy nadal zwiększać świadomość naszej marki zarówno w kraju, jak i za granicą” – mówi Hendrik Schabsky.

Pakiet usług w ramach partnerstwa obejmuje szeroki wachlarz indywidualnych możliwości komunikacji podczas wszystkich meczów Borussi Dortmund na własnym boisku. Można tu wymienić animacje video wyświetlane na bandach reklamowych wokół stadionu, ogłoszenia reklamowe oraz obecność redakcyjna w magazynie stadionu BVB „Echt“, a także loga wyświetlane na tablicach „Partnerzy“ na obrzeżach stadionu i w strefach dla VIP-ów. Oprócz tego umieszczane są również bannery reklamowe na oficjalnej stronie internetowej BVB.


LISTOPAD 2016


atlas i bvb rozpoczynają współpracę

 

Dwie dortmundzkie firmy, które zawsze pokazują pełne zaangażowanie.

Borussia Dortmund – należąca do najlepszych drużyn Bundesligi, i ATLAS® – wiodący europejski producent obuwia ochronnego w dniu 19.11.16, w którym odbędzie się oczekiwany z wielkimi emocjami mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium rozpoczynają partnerstwo na sezon 2016/17.

Hendrik Schabsky, dyrektor naczelny firmy ATLAS® i prezes klubu Borussia Dortmund, Hans-Joachim Watzke podpisali niedawno w fabryce obuwia w Dortmundzie umowę partnerską. „Nie od dziś łączy nas wiele wspólnego“ – mówi Hendrik Schabsky. „Dwie tradycyjne firmy dortmundzkie należą w swojej dziedzinie do marek najwyższej klasy." Zaledwie w rok po założeniu klubu piłkarskiego BVB działalność rozpoczęła również firma ATLAS®. Od roku 1910 przedsiębiorstwo produkuje obuwie ochronne najwyższej klasy, które jest obecnie sprzedawane na całym rynku europejskim. W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Dortmundzie wytwarzanych jest rocznie ponad 2,1 miliona par butów ochronnych.

„Już od wielu lat znam i cenię wysoko to przedsiębiorstwo i bardzo cieszę się z tego, że BVB i ATLAS® będą w przyszłości podążać wspólną drogą."

Hans-Joachim Watzke | Prezes zarządu, Borussia Dortmund

Dortmundzki specjalista w branży obuwia ochronnego Atlas®, jako partner BVB wyznacza nowy kierunek. Oprócz długich tradycji i ścisłych związków z miastem, pasja obydwu partnerów skupiona jest na osiąganiu najwyższej jakości: „Stała gotowość do osiągania najlepszych wyników jest rzeczą oczywistą nie tylko dla słynnego niemieckiego klubu piłkarskiego. Również dla naszej firmy i naszych markowych produktów standardem są najwyższe osiągnięcia w dziedzinie innowacji i jakości“ – podkreśla Hendrik Schabsky. „Również u nas ostateczny wynik musi się zgadzać.“ Buty ochronne są codziennymi towarzyszami w świecie pracy, a więc powinny być wygodne i funkcjonalne. Każdy but ochronny marki ATLAS® jest wyrobem najwyższej jakości dokładnie dostosowanym do potrzeb klienta. Produkty firmy ATLAS® wytwarzane ze starannie wybranych materiałów, dzięki najwyższej niezawodności i precyzyjnemu wykonaniu również w przyszłości będą zachwycać nabywców.

 


BUTY OCHRONNE BVB

MALOCHER 09


FILM OBRAZOWY MALOCHER 09 | S1P

Please note: Once you watch the video, data will be transmitted to Youtube/Google. For more information, see Google Privacy.

FILM OBRAZOWY MALOCHER 09 | S3

Please note: Once you watch the video, data will be transmitted to Youtube/Google. For more information, see Google Privacy.